

Goudvergulde bedel met een opaal steentje 1,2 cm
25,00 Incl. btw
Deze goudvergulde bedel is afgewerkt met een opaal steentje. Gemaakt van 925 zilver met een 14-karaats goudvergulding en 1,2 cm groot, met 2 jaar garantie.
- SKU: AH NC048-01G
Productomschrijving
Goudvergulde bedel met een opaal steentje
Deze goudvergulde bedel is voorzien van een opaal steentje. Het geheel is gemaakt van 925 zilver met een 14-karaats goudvergulding, heeft een maat van 1,2 cm. Je krijgt 2 jaar fabrieksgarantie, zodat je 'm zorgeloos kunt dragen.
Zelf samenstellen met Pop Charms
Rijg 'm aan een Link Up- of Pop Charms-armband, ketting of oorbel en stel zo je eigen, persoonlijke combinatie samen. Precies zoals Ania Haie het bedoelt: sieraden die je zelf mixt tot jouw eigen stijl.
Verzorging van je goudvergulde sieraad
Vermijd contact met parfum, crèmes en chloor- of zeewater, en doe je sieraad als laatste om en als eerste uit. Zo blijft de goudvergulde laag zo lang mogelijk mooi en voorkom je dat hij sneller slijt.
Recent bekeken
FavoritenToevoegen aan winkelwagen
Pop Charms
Bedel goudverguld 1,2 cm
25,00 Incl. btw

